Intrebari Frecvente

Exista reduceri pentru elevi si studenti?

Da, elevii si studentii au reducere de 25% la taxa atelierelor pentru adulti.

Se acorda certificate de participare la cursuri?

Da, pentru cei interesati.

Acordati burse?

Da, tinerii de 15-25 de ani au beneficiat in prima parte a anului 2008 de burse (cursuri gratuite) oferite cu sprijinul AFCN.

Cat dureaza atelierele?

Fiecare atelier va avea o durata aproximativa de 1 h ½.

Exista un numar minim de participanti?

Pentru inceperea fiecarui atelier este necesar sa existe un numar minim de 7 cursanti inscrisi.

Cum se face plata?

Plata cursurilor se efectueaza in avans si poate fi facuta la

• Sediul Scolii de Arte si Maniere: Strada POPA SOARE nr. 40, et. 1
  • In contul fundatiei, mentionind numele atelierului ales: RO02BRDE445SV93905814450 deschis la banca BRD, Agentia Bucurestii Noi, Fundatia Calea Victoriei 2007, CIF 22498403

Ce fac daca nu mai pot participa la cursul la care m-am inscris?

In cazul in care nu mai puteti participa la cursul la care v-ati inscris,returnarea taxei de curs se poate face daca retragerea este anuntata cel tirziu cu 3 zile inainte de incepere.

In cazul in care retragerea se face dupa inceperea cursului, suma aferenta taxei de curs nu se returneaza, deoarece locurile la ateliere sint limitate.